ALCOHOL KILLER V TOM NENÍ SÁM, JE S NÍM CELÁ KILLEŘÍ RODINA

Narodil se v přírodě, městským životem se ale neprotlouká sám v boji proti kocovině. I Alcohol Killer má pár příbuzných, na který se může spolehnout. Všichni v sobě mají maximálně kvalitní přírodní základ, i tak je ale každej z nich jinej a každej má svůj vlastní úkol. Seznamte se… 

 

RŮŽOVEJ – BODY FAT KILLER

Zkombinovali jsme expertizu specialistů z oblasti diabetologie, farmakologie a biotechnologie. Výsledkem je do puntíku přírodní drink, který podporuje změnu životního stylu a cestu vedoucí k redukci váhy. Bez kofeinu, taurinu, barviv, příchutí a stabilizátorů. Přirozeně, s celou řadou extraktů (ananas, grapefruit, hlíva ústřičná, jablečný ocet), vitaminů (B5, B3, B6, B12, C) a speciální rozpustnou vlákninou z čekanky pro správnou funkci trávicího systému.

 

ČERNEJ – BAD SEX KILLER

Jedinečná kombinace vitaminů (B1, B3, B6, C) a extraktů afrodiziak i antioxidantů (acerola, guarana, granátové jablko, černý rybíz), které přispívají k podpoře kardiovaskulárního systému a správného prokrvování. Bad Sex Killer podporuje libido, sexuální uspokojení i výdrž.

 

FIALOVEJ – STRESS KILLER 

Uklidňující synergie vitaminů (B1, B3, B6) a těch správných extraktů (čekanka, meduňka, citron, hlíva ústřičná) má prokazatelný relaxační efekt. Stačí si jen přičichnout k bylinkové vůni, napít se a jste na svý vlastní pohodový vlně.

 

Každý z nich je jiný, všichni ale vycházejí z prvotřídní kvality rakouské alpské vody. Všichni navíc dostaly od rodičů – profesionálních potravinářských chemiků, tu nejlepší péči. Veškeré v nich obsažené enzymy, aminokyseliny, vlákniny, flavonoidy a bylinné výtažky jsou v bio kvalitě a jsou biologicky aktivní. Navíc jsou nakombinovány přesně tak, aby maximálně účinkovaly.

 

Jako první do Čech přichází na zkušenou Body Fat Killer, který už teď najdete na e-shopu zakilluj.cz. Tak ho pořádně přivítejte, ozkoušejte a dejte nám vědět. Zbytek rodiny se ohlásí co nevidět.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení