Alcohol Killer

2 položek celkem
AlcoholKillerplechovka
1 252,17 Kč bez DPH
1 440 Kč

světová #1 v odbourávání alkoholu o více než 40% rychlejší metabolizace alkoholu prokázáno klinickými testy osvěžující limetková chuť

AKP 1X24
ak shot pack 40 ks(3)
1 565,22 Kč bez DPH
1 800 Kč

světová #1 v odbourávání alkoholu o více než 40% rychlejší metabolizace alkoholu prokázáno klinickými testy osvěžující limetková chuť

AK SHOT 1X40

Odbourávač alkoholu

Rychlejší odbourání alkoholu

Jak to funguje?

Zažili jste včera náročný večer a potřebujete zjistit jak se zbavit kocoviny?
Nápoj pracuje přirozeně s tělem, aby snížil prudké účinky alkoholu. Při intoxikaci alkoholu se zablokuje působení vitamínů a minerálů a tělo se vychýlí z rovnováhy. Tomuto stavu se jinak říká kocovina. ALCOHOL KILLER® urychluje odbourávání alkoholu z těla, posiluje přirozený detoxikační proces a pomáhá mu obnovit vlastní metabolickou rovnováhu.
 
Pomocí KALKULAČKY si můžete vypočítat kolik máte zbytkového alkoholu.

Složení

Alcohol Killer složení 

Alpská voda

Základem je voda z alpského ledovce, která obsahuje zdraví prospěšnou hladinu vápníku, hořčíku a naopak velmi málo dusičnanů, dusitanů a sodíku. Vzhledem k vysoké kvalitě a čistotě je lékaři doporučována dětským výživovým programům a lidem s onemocněním srdce a ledvin.

Tato voda, také nazývána „světelná“ voda, má až 34 000 Bovisových jednotek. Díky jejímu rezonančnímu spektru jí přisuzují výjimečné účinky na zdraví člověka.

Hlíva ústřičná


Hlíva ústřičná

má spolu s houbou Shiitake výjimečné postavení pro své blahodárné působení na zdraví člověka v Čínské tradiční medicíně. Obsahuje betaglukany a celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selénu a zinku. Obsahové látky jsou v takovém množství a poměru, který lidskému organismu maximálně vyhovuje. Vyznačuje se také vysokým podílem vlákniny, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny a má vliv na peristaltiku (pohyby) střev.

Citronová tráva Alcohol Killer

 

 

Citronová tráva

Je známo, že citronová tráva má antiseptické, antioxidační, antivirové a antimykotické účinky. Blahodárně působí na celou trávicí soustavu, včetně žaludku, střev a slinivky. Podporuje krevní oběh a udržuje cévní systém, reguluje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Bez vedlejších účinků uklidňuje nervové podráždění a podporuje detoxikaci jater a ledvin.

Bez černý saggis.cz

 

 

Bez černý

Květy obsahují silice, slizy, třísloviny, glykosidy (sambunigrin a rutin), organické kyseliny (jablečnou, octovou, valérovou) a vitamín C. Plody obsahují cukry, kyselinu jablečnou, třísloviny, pektin, v čerstvém stavu vitamín C, ve slupce a v semenech vitamín A a skupinu vitamínů B - B1, B2, B6, B12, také kyselinu panthotenovou. Listy obsahují živici, glykozidy, sambunigrin, sambucin a značné množství vápníku.

Vitamin B1 Alcohol Killer

 

 

Vitamín B1 (Tiamín Hydrochlorid)

Vitamín B1 pomáhá přeměnit krevní cukr na energii, pomáhá udržet zdravou sliznici a je důležitý pro normální funkci nervové, srdcovo-cévní soustavy i svalové soustavy.

Vitamin B3 saggis.cz

 

 

Vitamín B3 Niacín (Nikotínamid)

Niacin je nutný pro metabolické zpracování uhlohydrátů, tuků a proteínů. Přispívá k správné funkci nervové soustavy a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamin B6 Alcohol Killer

 

 

Vitamín B6 (Pyridoxín Hydrochlorid)

Vitamín B6 je základem pro metabolismus aminokyselin a mastných kyselin, pro normální funkci nervů, pomáhá udržet pokožku zdravou. Oba vitamíny B1 a B6 jsou důležitou složkou koenzýmů při přeměně energie.

Vitamin C

 

 

Vitamín C (Kyselina L-Askorbová)

Kyselina L – askorbová je potřebná pro růst a obnovu tkáně. Je to antioxidant, který pomáhá odstranit z těla škodlivé volné radikály. Je nevyhnutnou součástí zdravých enzymatických reakcí, posiluje stěny cév, pomáhá absorbovat železo a posiluje imunitní systém organismu.


Betakaroten

Betakaroten (nebo provitamín A) ) je významný karotenoid, který v mnohých organismech slouží jako prekurzor vitamínu A (z jedné molekuly betakarotenu vznikají dvě molekuly vitamínu A). Betakaroten v lidském těle funguje jako antioxidant. Při jeho nedostatku se zvyšuje riziko rakoviny a klesá celková obranyschopnost organismu. Pokud není tělu dodávaný ani vitamín A, není z čeho tento vitamín vyrábět, a to s sebou nese významné zdravotní rizika.

Betaglukany

Beta glukan je polysacharid s dlouhým řetězcem. Jeho jediným stavebním prvkem je glukóza (jednoduchý cukr). V řetězci je vázaná vazbami na uhlících v pozicích 1 a 3. Menší postranní řetězce se větví z hlavního řetězce polysacharidů na uhlících v pozicích 1 a 6. A je to právě tato forma ß-1,3/1,6-D-glukan, která vykazuje nejlepší imunostimulační vlastnosti.

Glukózo-fruktózový sirup

Zdroj uhlohydrátů, které poskytují energii potřebnou pro tělo a správné fungování mozku. Přispívají ke zpomalení vstřebávání alkoholu. Kombinace glukozovo-fruktozového sirupu nemá nic spoločného se zdravotně škodlivým HFCS (high fructose corn syrup).alším procházením této stránky vyjadřujete souhlas.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení