Alcohol Killer

2 položek celkem
akp
Tip
1 190,08 Kč bez DPH
1 440 Kč

světová #1 v odbourávání alkoholu o více než 40% rychlejší metabolizace alkoholu prokázáno klinickými testy osvěžující limetková chuť

AKP 1X24
ak shot pack 40 ks(3)
Tip
1 487,60 Kč bez DPH
1 800 Kč

světová #1 v odbourávání alkoholu o více než 40% rychlejší metabolizace alkoholu prokázáno klinickými testy osvěžující limetková chuť

AK SHOT 1X40

Odbourávač alkoholu

Rychlejší odbourání alkoholu

Jak to funguje?

Zažili jste včera náročný večer a potřebujete zjistit jak se zbavit kocoviny?
Nápoj pracuje přirozeně s tělem, aby snížil prudké účinky alkoholu. Při intoxikaci alkoholu se zablokuje působení vitamínů a minerálů a tělo se vychýlí z rovnováhy. Tomuto stavu se jinak říká kocovina. ALCOHOL KILLER® urychluje odbourávání alkoholu z těla, posiluje přirozený detoxikační proces a pomáhá mu obnovit vlastní metabolickou rovnováhu.
 
Pomocí KALKULAČKY si můžete vypočítat kolik máte zbytkového alkoholu.

Složení

Alcohol Killer složení 

Alpská voda

Základem je voda z alpského ledovce, která obsahuje zdraví prospěšnou hladinu vápníku, hořčíku a naopak velmi málo dusičnanů, dusitanů a sodíku. Vzhledem k vysoké kvalitě a čistotě je lékaři doporučována dětským výživovým programům a lidem s onemocněním srdce a ledvin.

Tato voda, také nazývána „světelná“ voda, má až 34 000 Bovisových jednotek. Díky jejímu rezonančnímu spektru jí přisuzují výjimečné účinky na zdraví člověka.

Hlíva ústřičná


Hlíva ústřičná

má spolu s houbou Shiitake výjimečné postavení pro své blahodárné působení na zdraví člověka v Čínské tradiční medicíně. Obsahuje betaglukany a celou řadu vitamínů B, D, C, K, proteinů, sterolů, některé mastné kyseliny a stopové prvky chromu, mědi, železa, jódu, sodíku, selénu a zinku. Obsahové látky jsou v takovém množství a poměru, který lidskému organismu maximálně vyhovuje. Vyznačuje se také vysokým podílem vlákniny, díky které se z těla uvolňují usazené škodliviny a má vliv na peristaltiku (pohyby) střev.

Citronová tráva Alcohol Killer

 

 

Citronová tráva

Je známo, že citronová tráva má antiseptické, antioxidační, antivirové a antimykotické účinky. Blahodárně působí na celou trávicí soustavu, včetně žaludku, střev a slinivky. Podporuje krevní oběh a udržuje cévní systém, reguluje krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Bez vedlejších účinků uklidňuje nervové podráždění a podporuje detoxikaci jater a ledvin.

Bez černý saggis.cz

 

 

Bez černý

Květy obsahují silice, slizy, třísloviny, glykosidy (sambunigrin a rutin), organické kyseliny (jablečnou, octovou, valérovou) a vitamín C. Plody obsahují cukry, kyselinu jablečnou, třísloviny, pektin, v čerstvém stavu vitamín C, ve slupce a v semenech vitamín A a skupinu vitamínů B - B1, B2, B6, B12, také kyselinu panthotenovou. Listy obsahují živici, glykozidy, sambunigrin, sambucin a značné množství vápníku.

Vitamin B1 Alcohol Killer

 

 

Vitamín B1 (Tiamín Hydrochlorid)

Vitamín B1 pomáhá přeměnit krevní cukr na energii, pomáhá udržet zdravou sliznici a je důležitý pro normální funkci nervové, srdcovo-cévní soustavy i svalové soustavy.

Vitamin B3 saggis.cz

 

 

Vitamín B3 Niacín (Nikotínamid)

Niacin je nutný pro metabolické zpracování uhlohydrátů, tuků a proteínů. Přispívá k správné funkci nervové soustavy a ke snížení vyčerpání a únavy.

Vitamin B6 Alcohol Killer

 

 

Vitamín B6 (Pyridoxín Hydrochlorid)

Vitamín B6 je základem pro metabolismus aminokyselin a mastných kyselin, pro normální funkci nervů, pomáhá udržet pokožku zdravou. Oba vitamíny B1 a B6 jsou důležitou složkou koenzýmů při přeměně energie.

Vitamin C

 

 

Vitamín C (Kyselina L-Askorbová)

Kyselina L – askorbová je potřebná pro růst a obnovu tkáně. Je to antioxidant, který pomáhá odstranit z těla škodlivé volné radikály. Je nevyhnutnou součástí zdravých enzymatických reakcí, posiluje stěny cév, pomáhá absorbovat železo a posiluje imunitní systém organismu.


Betakaroten

Betakaroten (nebo provitamín A) ) je významný karotenoid, který v mnohých organismech slouží jako prekurzor vitamínu A (z jedné molekuly betakarotenu vznikají dvě molekuly vitamínu A). Betakaroten v lidském těle funguje jako antioxidant. Při jeho nedostatku se zvyšuje riziko rakoviny a klesá celková obranyschopnost organismu. Pokud není tělu dodávaný ani vitamín A, není z čeho tento vitamín vyrábět, a to s sebou nese významné zdravotní rizika.

Betaglukany

Beta glukan je polysacharid s dlouhým řetězcem. Jeho jediným stavebním prvkem je glukóza (jednoduchý cukr). V řetězci je vázaná vazbami na uhlících v pozicích 1 a 3. Menší postranní řetězce se větví z hlavního řetězce polysacharidů na uhlících v pozicích 1 a 6. A je to právě tato forma ß-1,3/1,6-D-glukan, která vykazuje nejlepší imunostimulační vlastnosti.

Glukózo-fruktózový sirup

Zdroj uhlohydrátů, které poskytují energii potřebnou pro tělo a správné fungování mozku. Přispívají ke zpomalení vstřebávání alkoholu. Kombinace glukozovo-fruktozového sirupu nemá nic spoločného se zdravotně škodlivým HFCS (high fructose corn syrup).alším procházením této stránky vyjadřujete souhlas.