3 TIPY, JAK VYZRÁT NA NOVOROČNÍ DETOX

1. ROZUM DO HRSTI, ŽALUDEK ZPÁTKY DO HRY

Začněte tím, že si vzpomenete, jak vypadal váš prosinec – jídlo za běhu, večírky a ládování se, spíš než šetření a vybírání. Vlastně stačí, když vám tenhle obrázek zůstane v mysli a jen ho převrátíte na ruby. Lepší se zamyslet, jestli máte ještě hlad a chuť, než jet na setrvačnost. Lepší trochu nechat (i když plýtvat se nemá) a rozložit si příjem během dne na víc etap. Ale bacha na extrémy! Hladovka je druhý největší strašák novoročních předsevzetí. Chyba! Následuje zpomalení metabolismu a ukládání na horší časy, včetně zásob tukových. Tělu svědčí pravidelnost a rozumný porce, a jedině tak se správnej detox rozjede!

 

A kdy už jsme u množství, nemůžeme zapomenout ani na kvalitu. Ruku na srdce – před Vánoci a během svátku málokdo myslí na to, co přesně v jídlu je. Éčka tak často frčí, jak na běžícím páse. Asi není třeba vysvětlovat, že konzervanty a chemická aditiva se s odlehčením orgánům a celému organismu neslučují. Nemusíte hned naskakovat na raw a eco vlnu, stačí, když budete myslet na přirozenou, průmyslově neprocesovanou stravu, která vám dá makroživiny (bílkoviny, cukry a tuky) i mikroživiny (vitamíny, minerály, antioxidanty a enzymy). Zelenina a ovoce jsou základ, o tom žádná. Budete se ale divit, i v plechu nebo ve skle jde najít přirozený složení, který váš organismus podpoří, ne zdrchá. 100% přírodní složení drinku Alcohol Killer patří mezi ně – umí podpořit funkci jater a přispět tak k detoxikaci. A to se od drinku po novym roce obzvlášť hodí.

 

2. POHYYYYB

Nebudeme kázat teror, ani vám dělat trenéry. Jen připomeneme, že pohyb se rovná rozproudění krevního objemu a lymfy, podmínky č.1 pro detoxikaci. Okysličí se nejen trávicí trakt, ale i játra a ledviny, což jsou při očistě hlavní motory. Pusťte se do kardia, ale myslete i na zpomalení a klid pro hlavu. Jóga není jen válení na karimatce k smíchu, garantujeme – a to jsme předtím měli podobnou představu. Tak tři, dva, jedna …do toho! A do tašky na cvičení si přibalte i jednu plechovku Alcohol Killeru. V kombinaci s okysličením dostane váš organismus jasnej signál, že se jde do detoxu.

 

Jak vyzrát na detox

  

3. PIJTE, PIJTE

A teď nemyslíme rum. Bez tekutin toho moc nezmůžeme – zpomalí se metabolické procesy i funkce orgánů. Očista bez tekutého přísunu jednoduše nemá palivo. Čistá voda je samozřejmě nutný základ. Pak jsou tu ale i drinky, který dodají tekutiny a zároveň i vitaminy, včetně mocnýho B3 niacinu, a dalších supersložek (carbohydráty, betaglukany), co pomahájí organismu bojovat s nedostatkem energie, únavou, a zlepšit fungování nervové soustavy a mozku.

 

Tak co? Jste ready to letos zvládnout? Alcohol Killer je připravenej vám pomoct zatočit nejen s kocovinou, ale i zbavit se toxinů.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení