74 Bioactive Water Vitamin pack 12ks

600 Kč 495,87 Kč bez DPH 50 Kč / 1 ks
Skladem
  • broskvová příchuť
  • žádné GMO
  • bez lepku
  • nekalorické

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce funkční nápoje založené na 100% přírodních zdrojích vitamínů a stopových prvků. Klinické testy prokázaly funkčnost našich jedinečných receptů. Nápoj je vyroben z pečlivě vybraných přírodních ingrediencí nejvyšší kvality. Je bezpečné pít pro těhotné ženy a děti a nemá žádné vedlejší účinky. Nápoj neobsahuje žádné umělé látky, které by mohly negativně ovlivnit váš zdravý životní styl. Náš nápoj je spolehlivým partnerem pro mnoho našich klientů při detoxikaci.


vitamin B7

Biotin

Biotin přispívá k normálnímu fungování nervového systému, k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu metabolismu makroživin, k udržení normálních sliznic, k udržení normálních vlasů a pokožky a k normální psychologické funkci.

Vitamin B5

Niacin (Vitamin B3)

Niacin přispívá k normální činnosti nervového systému, k normální psychologické funkci, k udržení normálních sliznic, k udržení normální pokožky

Vitamin C

Vitamin C
Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, na snížení únavy a vyčerpání

Vitamin B12

Vitamin B12

Vitamin B12 hraje roli v procesu dělení buněk a přispívá k normální funkci imunitního systému, k normální tvorbě červených krvinek, k normálnímu metabolismu homocysteinu, k normálnímu fungování nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu a k normální psychologické funkce.

Vitamin E

Vitamin E

Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem

Vitamin B9

Kyselina listová (Vitamin B9)

Kyselina listová přispívá k syntéze aminokyselin a ke snížení únavy a vyčerpání.

Vitamin B6

Vitamin B6 (Pyridoxin)

Vitamin B6 přispívá k normální tvorbě červených krvinek, k regulaci hormonální činnosti, k normální funkci imunitního systému, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, k normální činnosti nervového systému a k normální psychologické funkci

Vitamin B2

Riboflavin (Vitamin B2)

Riboflavin přispívá k udržení normálních sliznic, k normálnímu energetickému metabolismu, k udržení normálního vidění, k udržení normálních červených krvinek, k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Vitamin B1

Thiamine (Vitamin B1)

Thiamin přispívá k normální psychologické funkci, k normální činnosti nervového systému a k normální činnosti srdce

Vitamin B5

Kyselina pantothenová (Vitamin B5)

Kyselina pantothenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů, ke snížení únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu

minerály

74 Minerály z přírodního zdroje

V našich tělech každou milisekundu neustále probíhají tisíce chemických reakcí. Palivo potřebné k tomu, aby jednali, zahrnuje základní živiny, minerály, vitamíny a další důležité mikroživiny, které získáváme z naší každodenní stravy

Vitamíny

Vitaminy

Vitamíny jsou organické molekuly, které jsou rozhodující pro správné fungování organismu s různými biochemickými funkcemi. Nelze je v organismu nahradit, ale jsou pro život nezbytné.

Biologická dostupnost

Biologická dostupnost

Biologická dostupnost je rychlost, kterou může látka absorbovat a využít v našem těle. O běžně používaných anorganických minerálech je známo, že mají biologickou dostupnost, která se může pohybovat až 30%. Používáme kompletní komplex sedmdesáti čtyř různých minerálů a stopových prvků odvozených z organických zdrojů, což nakonec vede k biologické dostupnosti více než 90%.

Bioactive

Bioactive

Bioaktivní sloučenina je jakákoli sloučenina přítomná v potravinách nebo rostlinách, která má vliv na naše tělo. Bioaktivní minerály na bázi moří, jako je vápník, hořčík, selen, jod, bór, zinek, železo a mnoho dalších, poskytují řadu zdravotních výhod, mezi něž patří posílení integrity kostí, zajištění pohodlí kloubů a trávení a podpora celkového metabolismu.

 

Složení:
pramenitá voda, minerální komplex vápníku-hořčíku a stopových prvků (Lithothamnion sp.), 800mg betaGlukan, přírodní aromapomeranč, kyselina citronová, vitamíny C,E,B1,B2,B3,B5,B6,B7,B9,B12.

Výživové údaje ve 100ml:
energetická hodnota 0kJ/0kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 0g, z toho cukr 0g, Bílkoviny 0g, Sůl <0,002g, Vitamín C 16 mg 20%*, Vitamín E 2,4 mg 20%*, Vitamín B1 0,22 mg 20%*, Vitamín B2 0,22 mg 20%*, Vitamín B3 0,22 mg 20%*, Vitamín B3 0,22 mg 20%*, Vitamín B5 0,22 mg 20%*, Vitamín B6 0,22 mg 20%*, Vitamín B7 Biotín 1 mcg 20%*, Vitamín B9 k. listová 4 mcg 20%*, Vitamín B12 2 mcg 20%*Ca 16 mg 5%*, *%Referenční výživová hodnota.

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční nápoje
Balení (ks): 12
Hmotnost balení (kg): 6,2
Objem (ml): 500
Trvanlivost: 2 roky