74 Bioactive Water Collagen pack 12ks

600 Kč 495,87 Kč bez DPH 50 Kč / 1 ks
Skladem
  • příchuť brazilské limetky a máty
  • bez přidaného cukru nebo sladidel
  • žádné kalorie
  • dodává tělu základní minerály

Detailní informace

Detailní popis produktu

V našich tělech každou milisekundu neustále probíhají tisíce chemických reakcí. Palivo potřebné k tomu, aby mohli jednat, zahrnuje základní živiny, minerály, vitamíny a další důležité mikroživiny, které získáváme z naší každodenní stravy.

Vitamin C

Vitamin C

Vitamin C přispívá k normální funkci imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci cév, k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí, chrupavek, dásní, zubů, na snížení únavy a vyčerpání

Biologická dostupnost

Biologicky dostupné

Biologická dostupnost je rychlost, kterou může látka absorbovat a využít v našem těle. O běžně používaných anorganických minerálech je známo, že mají biologickou dostupnost, která se může pohybovat až 30%. Používáme kompletní komplex sedmdesáti čtyř různých minerálů a stopových prvků odvozených z organických zdrojů, což nakonec vede k biologické dostupnosti více než 90%.

Bioactive

Bioactive

Bioaktivní sloučenina je jakákoli sloučenina přítomná v potravinách nebo rostlinách, která má vliv na naše tělo. Bioaktivní minerály na bázi moří, jako je vápník, hořčík, selen, jod, bór, zinek, železo a mnoho dalších, poskytují řadu zdravotních výhod, mezi něž patří posílení integrity kostí, zajištění pohodlí kloubů a trávení a podpora celkového metabolismu.

minerály

74 Minerály z přírodního zdroje

V našich tělech každou milisekundu neustále probíhají tisíce chemických reakcí. Palivo potřebné k tomu, aby jednali, zahrnuje základní živiny, minerály, vitamíny a další důležité mikroživiny, které získáváme z naší každodenní stravy

 

 

 

Složení:
pramenitá voda, minerální komplex hořčíku a stopových prvků (z mořské vody), přírodní aroma brazilská limetka a africká máta, 800mg betaGlukan, Vitamíny: C, B6.

Výživové údaje ve 100ml:
energetická hodnota 0kJ/0kcal, Tuky 0g, z toho nasycené mastné kyseliny 0g, Sacharidy 0g, z toho cukr 0g, Bílkoviny 0g, Sůl <0,002g, Vitamín C 16 mg 20%*, Vitamín B6 0,21 mg 15%*, Mg 37,5 mg 10%*,1 dávka (500ml)obsahuje: 1 dávka (500ml)obsahuje: Mg 187,5 mg 50%* 10%* *%Referenční výživová hodnota.

Doplňkové parametry

Kategorie: Funkční nápoje
Balení (ks): 12
Hmotnost balení (kg): 6,2
Objem (ml): 500
Trvanlivost: 2 roky