Vratné kelímky Ciao Spritz

Neohodnoceno
149 Kč 123,14 Kč bez DPH
Vyprodáno

Vratné kelímky jsou na rozdíl od jednorázových kelímků šetrné k životnímu prostředí. Jsou mnohem odolnější než obyčejné kelímky z tenkého plastu a bezpečnější než sklenice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Plastové kelímky, které lze po dopití nápoje vrátit se staly v posledních letech hitem nejen na koncertech, Vánočních trzích nebo jiných společenských akcích. Vděčí za to především tomu, že je to ekologická a ekonomická alternativa k jednorázovým papírovým nebo plastovým kelímkům na pivo či limo, kterých bývaly plné nejen odpadkové koše, ale bohužel také ulice.

Ekologie

Na rozdíl od jednorázových plastových a papírových kelímkům jsou vratné kelímky použitelné opakovaně. Lze je jednoduše vypláchnout a mohou sloužit dál.

Ušetříte a vyděláte

Díky své nízké cenně nepotřebujete na jejich pořízení obří rozpočet. Pokud je necháte atraktivně potisknout, lidé si je rádi ponechají jako zajímavý suvenýr a vy jejich prodejem ještě vyděláte.

Jsou odolné a téměř nerozbitné

Oproti klasickým sklenicím na pivo se při pádu nerozbijí, nepraskají jako levné plastové kelímky na pivo a ani se nerozmočí. Můžete do nich nalévat studený i horký obsah